Tempobet Cepbank

Kullanmakta olduğunuz bahis sitelerinden memnun musunuz? Eğer değilseniz kesinlikle Tempobet kullanmalısınız. Türkiye’de 11 yıldır faaliyetlerine devam ediyor. Son derece başarılı bir kuruluş olarak dikkat çekiyor. Lisansını Curacao’dan almış. Aynı zamanda finansal anlamda iyi durumda. Kullanıcılarının ödemelerini kısa sürede yapabiliyor. Artık istediğiniz gibi onunla irtibata geçebilecek ve site içerisinden canlı destek alabileceksiniz. Bilmelisiniz ki para yatırma ve çekme konusunda büyük kolaylıklar sağlamış. Çok sayıda ödeme yöntemine sahip. Bunlar arasında en fazla cepbank kullanılıyor. Peki ama siz de Tempobet cepbank ödeme yöntemini kullanmak ister misiniz? Eğer onun nasıl kullanılacağı hakkında bilgi almak ve detaylıca öğrenmek isterseniz yazının devamını inceleyebilirsiniz.

Tempobet Cepbank Para Yatırma Yöntemi

Para yatırma ve çekme yöntemlerini son derece geniş tutan Tempobet bundan sonra istediğinizden çok daha fazlasını sunacak. Biliyorsunuz ki ödeme yöntemleri arasından artık istediğinizi kullanabilirsiniz çünkü tamamı güvenli. Tabii üyeleri tarafından hala en fazla kullanılan seçenek cepbank çünkü kısa sürede yatırım yapmaya olanak tanıyor. Bunun yanı sıra onunla yapılacak ödemelere de %15 para yatırma bonusu veriyor. Doğal olarak tercih edilmesi normal. Ayrıca cepbank ile günün her saatinde para yatırma şansınız bulunuyor. Hem de komisyon alınmıyor. Ek olarak bu yöntemi kullanmadan önce mutlaka sahip olduğu kurallara göz atmalısınız. Tüm seçeneklerine kural getirdiği gibi onun da belirli kuralları vardır.

Tempobet Cepbank Ödeme Kuralları

Hesabınıza bakiye aktarmak için cep bank kullanmak istiyor olabilirsiniz ancak bunu kullanmadan önce mutlaka kurallarına göz atmalısınız. Peki ama bunun ne gibi kuralları olabilir ki? Öncelikli olarak tek seferlik yatırım limitleri bulunmaktadır. Onunla tek seferde en az 100 TL en fazla ise 1000 TL yatırabilirsiniz. Eğer bu limitlerin altında ya da üzerinde kalırsanız ödemeniz kabul edilmeyecek ve tekrardan yatırım yapmanız istenecek. Ayrıca söylemek gerekirse ödeme süreleri de büyük önem arz ediyor. Bunlara da dikkat etmelisiniz. Bir de Tempobet cepbank ödeme yönteminin bulunduğu sayfadan gönderilecek bilgileri sürekli olarak kontrol etmelisiniz çünkü o illegal bir kuruluş olduğundan dolayı düzenli olarak bilgilerini değiştirmek zorunda. Aksi takdirde yanlış kişiye/hesaba parayı gönderir ve tekrar işlem yapmak zorunda kalırsınız.

Yorum yapın