Tempobet DNS

Hizmetlerine illegal olarak Türkiye’de devam eden Tempobet oldukça güvenilir bir platformdur. Kullanıcı sayısı her geçen gün artmakta ve özelliklerini en iyi seviyeye çekmektedir. Siz de biliyorsunuz ki bu kadar güvenilir ve kaliteli bir platform olmasına karşın illegaldir. Bunun nedeni sahip olduğu Casino oyunlarıdır çünkü bunlar şans oyunları kanunlarına göre yasaktır. Doğal olarak BTK tarafından adresleri kapatılmakta ve o da yenisini almaktadır. Eğer ki Tempobet DNS ayarı yaparsanız yeni uzantısını kısa sürede ziyaret edebilirsiniz. Böylece saatlerce adresini aramak zorunda da kalmazsınız. Bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için yazının devamına bakmalısınız.

Tempobet DNS Adresi Nasıl Değiştirilir?

Kullandığınız cihaza göre DNS adresinizi değiştirmek biraz farklılık gösterebilir ancak biz çoğunluğa göre bir anlatım yapalım. Öncelikli olarak hemen ağ bağlantılarını açıyorsunuz. Daha sonra bağlı olan ağa çift tıklıyorsunuz. Ardından karşınıza bir ekran gelecek. Burada özellikler butonuna basıyorsunuz. Daha sonrasında Internet Protokol Sürümü 4 karşınızda olacak. Ona iki kez tıklayacak ve açacaksınız. İkinci kısımda aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan butonuna basacaksınız. Karşınızda olan kısma internet üzerinden bulduğunuz bir DNS adresini yazacak ve kaydedip çıkacaksınız. Böylece Tempobet DNS ayarı yapmış olacaksınız. Artık engellenen adresini ziyaret edebilirsiniz. Peki ama nasıl giriş yapacaksınız?

Tempobet DNS İle Yeni Adrese Yönlendirilme

Yeni bir adres aldıktan sonra sizin yapmanız gereken şey onun eski adresi üzerine gitmek. Genelde o eski adresini yeni adresine yönlendirmektedir. Yani bu şekilde eski uzantısına giden DNS kullanan kişiler yeni uzantısını anında ziyaret edebilmektedir. Bu da sizi Tempobet üzerine atacaktır. Eğer ki bu işe yaramıyorsa bulduğunuz DNS ağını değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Yorum yapın