Tempobet Doğum Tarihi Değiştirme

Üyesi olduğunuz Tempobet kullanılabilecek kadar kaliteli ve güvenilir bir platformdur. Daima yüksek oranlara sahiptir. Biliyorsunuz ki bu kuruluş kullanıcılarının kayıt olurken vermiş olduğu bilgilerden bazılarını onların avantajına olarak kullanır. Örneğin doğum günlerinde çeşitli sürprizler yaparak bakiyelerini artırabilir ya da o gün kayıp yaşamışlarsa kayıplarını tamamen iade edebilir. O halde siz de kayıt olurken mutlaka doğum tarihinizi doğru girmelisiniz. Aksi takdirde bu tür avantajlardan faydalanamazsınız. Eğer yanlış girdiyseniz mutlaka Tempobet doğum tarihi değiştirme işlemi yapmalısınız. Peki ama bu nasıl yapılır, merak ediyor musunuz? Konu hakkında destek almak için yazının devamına bakmalısınız.

Tempobet Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Kullanmakta olduğunuz Tempobet hesabınız için doğum tarihinizi yanlış girmiş olabilirsiniz. Eğer Tempobet doğum tarihi değiştirme işlemi yapmak istiyorsanız önce hesap ayarları kısmına gitmelisiniz. Profilinize gittikten sonra kullanıcı ayarlarımı değiştir butonuna tıklamalısınız. Daha sonra bu kısımda sizden şifreniz istenecektir. Onu girecek ve devam edeceksiniz. Karşınızda kişisel bilgileriniz olacak. Oradan doğum tarihinizi değiştirecek ve yenisini gireceksiniz. Bu işlemden sonra mail adresinize ve telefon numaranızı bilgilendirici mesaj gönderilecektir. Ayrıca yine değiştirme işlemi sırasında sizden şifreniz istenecektir. Bunları doğru girdikten sonra doğum tarihiniz değiştirilmiş olacaktır.

Tempobet Doğum Tarihi Değiştirme Yöntemleri

Doğum tarihinizi değiştirmek istiyorsunuz ancak kullanmak olduğunuz hesabınızın bilgileri ile uyuşmuyor, öyle mi? O halde bunun için müşteri temsilcileri ile görüşmeniz gerekir. Sizden kimlik bilgileriniz talep edilebilir. Bu doğrultuda tüm bilgileriniz en baştan düzenlenebilir. Örneğin vermiş olduğunuz T.C. Kimlik Numarası ile yapmak istediğiniz doğum tarihi uyuşmuyorsa mutlaka sizden belge istenecektir. Bunları da belge gönderimi için verilen mail adresine göndermeniz gerekmektedir.

Yorum yapın